Що краще: побудувати будинок чи придбати готовий?

Якщо ви хочете будинок своєї мрії, в якому буде жити не одне покоління — то безперечно будувати!

Якщо любите інтригу, сюрпризи (але не завжди приємні) і любите щось переробляти — то купуйте готовий!

У разі, якщо ви все-таки вирішили купити готовий будинок, то запам’ятайте, що він не може продаватися за середньоринковою вартістю будівництва. Повинна бути маржа продавця. Якщо будинок коштує дешево — маржа може ховатися в зекономлених матеріалах на фундаменті (цього візуально в не зможете побачити), а також у використанні найдешевших матеріалів. Якісний готовий будинок, побудований на продаж, має коштувати — вартість будівництва + 30-50% і вище. Перед покупкою потрібно обов’язково провести технічний аудит будівлі, подивитися проект, геологію, переглянути фото будівельного процесу. З’ясувати, з яких матеріалів будувався будинок, також можна провести радіологічний контроль дерева на покрівлі, наприклад.

Якщо Ви все-таки вирішили витратити трохи часу і побудувати будинок мрії — ми з радістю допоможемо вам у цьому.

Ми гарантуємо:

  • порядність
  • адекватність
  • професіоналізм
  • розумний бюджет

Порядність — ми працюємо з 2006 року, мобільний телефонний номер керівника компанії з того часу не змінювався.

Адекватність — ми продовжуємо по-дружньому спілкуватися з більшістю клієнтів після завершення будівництва.

Професіоналізм — досвідчена команда будівельників, постійний склад керівної ланки компанії. Ми використовуємо лише якісні матеріали. Хоча погана якість матералів може проявити себе лише через десятки років, однак наша репутація дорожча.

Розумний бюджет — існує така істина «будівництво дешевим не буває» проте і переплачувати за нераціональні проектні рішення і жадібність підрядника також не варто. Наше ціноутворення: реальна вартість будівельних матеріалів + реальна ЗП будівельників + 12-15% наш прибуток за організацію будівництва, а також гарантія та матеріальна відповідальність за збудований об’єкт.

Якщо ви хочете підстрахуватися — ми вітаємо адекватний технагляд з боку замовника, вартість будівництва при цьому змінюється не буде, нам нічого приховувати, адже ми не обманюємо.

ще статті