Для чого потрібен генеральний підрядник?

Отже, відразу до основного. Генпідрядник потрібен, перш за все для того, щоб хтось один відповідав за побудований будинок, його нормальну експлуатацію і надійну роботу всіх інженерних систем.

Комплекс робіт з будівництва котеджу розбивається приблизно на такі етапи:

  • Підготовчі роботи (топозйомка, винесення або контроль опорних точок ділянки, інженерна геологія, тимчасове огородження);
  • Проектні роботи (доопрацювання і прив’язка проекту до ділянки, авторський і технічний нагляд);
  • Юридичний супровід (отримання дозволу на будівництво, отримання ТУ на підключення до зовнішніх комунікацій, введення будинку в експлуатацію);
  • Загальнобудівельні роботи (фундаменти, стіни, перекриття, фасадні роботи, установка вікон і зовнішніх дверей);
  • Фасадні роботи (утеплення фасаду, декоративна штукатурка, облицювання плиткою або каменем, підшивка деревом, монтаж декоративних елементів);
  • Інженерні системи (система опалення, водопостачання, каналізації, септик, свердловина, електрика, слаботочка, охорона, зовнішнє освітлення, розумний будинок і т.д);
  • Чорнова обробка (гідроізоляція, утеплення і звукоізоляція підлог, гіпсокартон, машинна стяжка і штукатурка);
  • Металопластикові вікна (малярка, плиткові роботи, столярка, установка сантехприборів, вбудованої техніки);
  • Ландшафтний дизайн (планування ділянки, автоматичний полив, газон, озеленення: висадка кущів і дерев);
  • Благоустрій двору (паркан, ворота, хвіртка, мощення ділянки, система водовідведення, дренаж, декоративні форми).

Для виконання всіх цих робіт потрібно залучити кілька десятків фахівців і кожен «знає, як зробити краще» і до того ж хоче непогано заробити.

Ще гірше, якщо замовник вирішив «зекономити» і побудувати будинок самостійно — без проекту. Однак нагадуємо, наша компані не веде будівництво лише за «малюнками» та «фотографіями».

При будівництві будинку нашою компанією все занепокоєння лягає на наші професійні плечі, а участь в трудомісткий процес мінімізується.

Наші фахівці або субпідрядники виконують всі ці роботи на постійній основі за відповідну ринку платню, а ми контролюємо якість і несемо відповідальність в цілому за об’єкт.

За свої послуги ми беремо 12-15% від реальної вартості робіт і матеріалів, при цьому немає ніяких підводних каменів, завищених цін або обсягів. Вартість будівництва може фіксуватися на етапі початку будівельних робіт. Все, по-чесному, наші замовники — це наші друзі. Фотографії побудованих котеджів та віл на нашому сайті, в яких живуть десятки сімей наших друзів.

Photo
ще статті