Про нас

Ми Київська компанія з будівництва сучасних будинків, яка працює з 2006 року. Керівники компанії Максим та Юлія Будніки. За цей час ми реалізували більше 60 котеджів. Різні за комплектацією, площею та архітектурним виконанням.


Історія компанії віддзеркалена у нашому портфоліо. Це результат командної гри та злагодженої роботи однодумців. Більшість наших співробітників та будівельників працюють з нами із самого моменту заснування компанії.

Наші досягнення — це наші друзі-клієнти, з якими ми продовжуємо спілкуватися й після закінчення будівництва дому. Найкраща вдячність для нас — ваші рекомендації.

Репутація — головний показник здоров’я компанії. Переконайтеся у нашій добрій репутації, завітав на наші стронки у соціальних мережах.

Наші клієнти не лише приватні особи, але і юридичні, великі котеджні містечка Київського регіона. З 2015 року ми тісно співпрацюємо із котеджним містечком GREEN HILLS, де нами було реалізовано більше 15 об’ектов, один з яких друга черга приватної школи Britannica School. Окрім того ми будуємо у котеджних містечках Белгравія и Золоче.

Нам подобається робите те, що ми робимо та вдосконалюватися. Ми можемо реалізувати дійсно відмінні проекти і це буде виконано у строк та без завищених кошторисів.

Будуйтеся, бо ви цього варті.
Будемо раді будувати для вас круті проекти та віднайти нових друзів.

Усім любові та процвітання.

 

Наші будівельні ліцензії з 2006 року.

Лицензия 2006 - 2 Лицензия 2006 Лицензия 2011 Лицензия 2011 Лицензия 2017 - 2 Лицензия 2017